zalety systemu

Łatwy montaż
do balustrady

Pozwala na łatwy montaż instalacji fotowoltaicznej do balustrad z pochwytem oraz wypełnieniem ażurowym prętowym lub pełnym w postaci szyb, płyt np. HPL etc.

Elastyczność zastosowań

Umożliwia bezpieczny i estetyczny montaż podkonstrukcji do większości typów balustrad (również do balustrad z wypełnieniem z tworzywa lub szklanym, ale z wyłączeniem balustrad cało-szklanych)

Skuteczność
instalacji

Daje unikalną możliwość montażu modułów PV pod kątem około 60°, aby maksymalizować ilość produkowanej energii i zapewnić walory estetyczne wpisujące się w wymagania współżycia społecznego

OPIS SYSTEMU MONTAŻOWEGO

SM-NPVSB_4.jpg
SM-NPVSB_3.jpg

Dzięki zastosowaniu górnego okucia mocującego wykonanego z blachy nierdzewnej możemy dopasować się do różnych kształtów pochwytów (rury okrągłe, kwadratowe, prostokątne). Natomiast dolne okucie w naszym systemie jest wymienne w zależności do tego czy mocujemy instalację do poziomego elementu konstrukcyjnego balustrady czy do pionowego wypełnienia ażurowego.

SM-NPVSB_5.jpg
SM-NPVSB_2.jpg

Na uwagę zasługuje również fakt, że system ten nie wymaga wykonywania otworów w istniejącej balustradzie dzięki czemu unikamy osłabienia istniejącej przegrody i ewentualnych konsekwencji wynikających z utraty gwarancji/rękojmi

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Balustradapanel_new_TUV.png

Nano-PV Solar Balcony to system pozwalający na solidny i bezpieczny montaż instalacji fotowoltaicznej do balustrady balkonu, który przeszedł pomyślnie audyt certyfikujący i otrzymał akredytację TÜV Rheinland na elementy konstrukcyjne i proces produkcyjny w zakresie wynikającym z Rozporządzenia (UE) Nr 305/2011 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 9 marca 2011 (Rozporządzenie w sprawie wyrobów budowlanych – CPR) i spełnia wymagania budowlane pod konstrukcję fotowoltaiczną zgodnie z PN EN 1090-1,2:2012.

Oferowany przez nas system montażowy przeszedł również pozytywnie badania wytrzymałościowe w laboratorium SGGW w Warszawie, które potwierdziły jego odporność na warunki pogodowe (nawet te najbardziej ekstremalne) o sile 3-krotnie przekraczającej przeciążenia występujące podczas huraganu. Przeprowadzone badania potwierdziły, że nasza podkonstrukcja montażowa jest nie tylko estetyczna i funkcjonalna (co potwierdzają opinie naszych Klientów), ale przede wszystkim zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla instalacji fotowoltaicznych wykonanych w oparciu o ten system.

ZAWARTOŚĆ
ZESTAWU

Oferowany zestaw pozwala na montaż do balustrady balkonu jednego modułu fotowoltaicznego. Zestaw zawiera wszystkie elementy montażowe: profile, łączniki, górne mocowanie do pochwytu balustrady, dwa warianty dolnego mocowania (do ożebrowania pionowego lub elementów poziomych) oraz szczegółową instrukcję montażu.

Zestaw-profili-2-720p.jpg

Moduły fotowoltaiczne

do których można zastosować podkonstrukcję Nano-PV Solar Balcony:

JA Solar; Jinko Solar; Longi Solar; Leapton Solar; Trina Solar; DAH Solar; Risen Energy…
więcej

Wymiary modułów fotowoltaicznych

możliwych do zamontowania przy użyciu systemu montażowego 
Nano-PV Solar Balcony:

h = od 1045 mm do 1145 mm

panel_wysokosc.png

W celu uzyskania dodatkowych informacji technicznych przed zakupem systemu montażowego Nano-PV Solar Balcony lub w przypadku posiadania modułu fotowoltaicznego innego producenta lub o innej mocy niż wskazane na liście zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez poniższy formularz zapytania.

zobacz w naszej ofercie

NAPISZ DO NAS

jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z Twoją elektrownią słoneczną