Mikroinwertery Hoymiles

to inteligentne rozwiązania fotowoltaiczne dla całego świata

Czysta energia

Hoymiles jest liderem inteligentnych zrównoważonych rozwiązań dzięki wysokiej jakości produktów do przetwarzania energii słonecznej dostępnych dla każdego

Solidna technologia

Rozwiązania sprawdzone przez nas w terenie to zaawansowana technologia, której ufają instalatorzy, a która jest z Tobą od świtu do zmroku, w każdą pogodę i przez cały rok

Firma z pasją

Posiadamy wsparcie techniczne ze strony Hoymiles i wykorzystujemy ich wiedzę w trakcie codziennych wyzwań z obszaru dostarczania czystej energii za pomocą innowacyjnych produktów

"Gama naszych mikrofalowników została stworzona z myślą o instalacjach o dowolnych rozmiarach i kształtach i charakteryzuje się niezrównaną sprawnością ważoną CEC – większe wyjściowe natężenie prądu przemiennego z podanego prądu stałego. Ich cechą wspólną jest łatwa instalacja, niezawodność i monitorowanie w czasie rzeczywistym." Hoymiles

Mikrofalowniki przekształcają energię pozyskaną przez panele słoneczne w energię użytkową (prąd elektryczny). Mikrofalowniki jednofazowe są najczęściej używane w budownictwie jednorodzinnym i małych instalacjach komercyjnych. Rozwiązania Hoymiles zapewniają bezproblemową długą pracę oraz prostą instalację, jakość premium i niską awaryjność dlatego idealnie sprawdzają się w takich rozwiązaniach jak fotowoltaika na balkonie.

Najważniejsze ZALETY

mikroinwerterów hoymiles

Łatwa instalacja

Mikrofalowniki Hoymiles mają konstrukcję Plug-and-Play, dzięki czemu system solarny łatwo się uruchamia i zaczyna pracować dużo szybciej.

Regulowana moc

Mikrofalowniki można dostosowywać do  każdej instalacji i rozkładu modułów PV w zależności od wymagań Klienta i warunków technicznych.

Wysoka niezawodność

Mikrofalowniki Hoymiles cechuje bardzo niski wskaźnik awaryjności i wbudowana ochrona przeciwprzepięciowa.

Stworzone do monitorowania

Posiadają antenę zewnętrzną, która zapewnia dobrą komunikację i stabilność monitorowania.

Wysoka wydajność

Dzięki wydajności MPPT rzędu 99,8% większa ilość energii pozyskanej przez panele jest przekształcana na użytkową energię elektryczną.

Zgodna energia

Mikrofalowniki Hoymiles są zgodne m.in. z takimi standardami jak EN50549-1:2019 i California Rule 21 oraz posiadają inne globalne certyfikaty.

DLACZEGO Mikrofalowniki HOYMILES

Hoymiles chce stać się pierwszym wyborem dla klientów rozpoczynających przygodę z inteligentną energetyką oraz upowszechniać rzetelne technologie tak, aby stały się dostępne dla wszystkich. Pragnie poprzez wysokiej jakości produkty zapewniać inteligentną energetykę słoneczną ludziom na całym świecie.

Hoymiles to globalny dostawca rozwiązań MLPE (elektroniki na poziomie modułu) specjalizujący się w falownikach na poziomie modułu i systemach magazynowania energii. Z myślą o czystej i zrównoważonej przyszłości pragniemy zapewnić sobie pozycję lidera w branży inteligentnej energetyki dzięki niezawodnym technologiom i godnym zaufania produktom.

Elastyczność i rozwój bez ograniczeń

Wizją Hoymiles jest uczynienie energii słonecznej dostępną dla wszystkich. Właśnie dlatego  mikroinwertery Hoymiles zostały zaprojektowane z myślą o  dużej elastyczności doboru rozwiązań fotowoltaicznych i niezrównanej kompatybilności. Niezależnie od tego, czy tworzysz system fotowoltaiczny, czy dodajesz nowe moduły PV do istniejącego systemu, mikroinwertery  Hoymiles to właściwy wybór.

Energia słoneczna, która uruchamia się wcześniej

Przy wysokich napięciach rozruchowych inwertery łańcuchowe działają tylko wtedy, gdy promienie słoneczne mają już odpowiednią moc. Mikroinwertery  Hoymiles rozpoczynają pracę przy bardzo niskim napięciu, więc produkcja odbywa się od wschodu do zachodu słońca z wydajnością wyższą o 1,5%.

Optymalna wydajność dla każdego modułu

Niezależnie od wielkości systemu fotowoltaicznego poszczególne moduły PV nie działają w ten sam sposób. Tylko mikroinwertery wyposażone w osobne kanały MPPT na poziomie modułu są w stanie dostosować się do tych warunków, nawet jeśli zmieniają się one w ciągu dnia. Dzięki Hoymiles masz pewność, że Twoja instalacja jak i każdy panel z osobna działa najbardziej efektywnie, zwiększając wydajność energetyczną i skracając czas potrzebny do uzyskania zwrotu z inwestycji.

Energia pod kontrolą

Energia słoneczna to Twoja szansa na przejęcie kontroli nad energią, którą wytwarzasz i używasz. Mikroinwertery Hoymiles sprawią, że ten poziom kontroli będzie prosty i intuicyjny. Dzięki monitorowaniu w czasie rzeczywistym możesz  z dowolnego miejsca na świecie sprawdzać jak działa Twój system i podejmować odpowiednie działania jeśli zachodzi taka potrzeba. Od Hoymiles otrzymasz 12-letnią gwarancję w standardzie i opcje przedłużenia jej do 25 lat.

CHROŃ RZECZY, które są NAJWAŻNIEJSZE

Zastosuj proaktywne podejście do bezpieczeństwa dzięki inteligentnemu monitorowaniu w mikroinwerterach Hoymiles, dostępnemu gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Wszystkie mikroinwertery Hoymiles są zbudowane tak, aby zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i stabilność działania. W przeciwieństwie do wysokonapięciowych systemów opartych o inwertery łańcuchowe, mikroinwertery Hoymiles działają przy napięciu stałym poniżej 60 V oraz są wspierane przez ochronę przeciwprzepięciową 6000 V i stopień ochrony IP67.

Dzięki monitorowaniu w chmurze możesz weryfikować poprawność działania swojej instalacji w trybie online przez 7 dni w tygodniu oraz szybciej wykryć oznaki wystąpienia potencjalnego problemu.

w celu uzyskania bezpłatnej wyceny na Twoją elektrownię słoneczną

 należy wypełnić i przesłać do nas formularz dostępny w sekcji nagłówkowej obok MENU

NAPISZ DO NAS

jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z Twoją elektrownią słoneczną