Poniżej nasza oferta na Allegro

Gotowe zestawy

Poniżej przedstawiamy ofertę naszych przykładowych zestawów fotowoltaicznych przystosowanych do instalacji na balustradzie balkonu z usługą montażu w domu Klienta, przykładowy mikroinwerter oraz urządzenia DTU monitorujące produkcję energii elektrycznej.

Elementy zestawu

Udostępniamy formularz kontaktowy z możliwością uzyskania bezpłatnej wyceny instalacji przygotowanej na podstawie danych przesłanych w formularzu oraz zamówienia gotowego zestawu PV z opcją samodzielnego montażu

Sklep

W naszym sklepie oferujemy możliwośc doboru odpowiednich elementów i podzespołów wymaganych do budowy instalacji PV na balkonie. W niedalekiej przyszłości planujemy zaoferować możliwość wyposażenia takiej instalacji w dedykowany magazyn energii.

ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Zestaw fotowoltaiczny SOLAR1, typu Plug-In, moc 500W

Zestaw składa się z:
- modułu fotowoltaicznego firmy JA SOLAR JAM72S30/MR DEEP BLUE 3.0 o mocy 540/545 Wp,
- mikroinwertera Hoymiles HMS-500 (moc maksymalna 500W),
- profesjonalnego systemu montażowego Suntec Nano-PV Solar Balcony dedykowanego pod instalacje fotowoltaiczne z możliwością montażu na balustradzie balkonu lub tarasu,

SOLAR1_1.jpg

Zestaw fotowoltaiczny SOLAR1, typu Plug-In, moc 400W

Zestaw składa się z:
- modułu fotowoltaicznego firmy Trina Solar Vertex S+ (N-Type, Dual Glass, czarna rama, monokrystaliczny, TSM-410-NEG09.28 BF) o mocy 410Wp i z gwarancją na wady wynoszącą aż 25 lat,
- mikroinwertera Hoymiles HM-400 (maksymalna moc wyjściowa 400W),
- profesjonalnego systemu montażowego Suntec Nano-PV Solar Balcony, dedykowanego pod instalacje fotowoltaiczne z możliwością montażu na balustradzie balkonu lub tarasu.

ELEMENTY ZESTAWU

System_Nano-PV_Solar-Balcony_front-view.png

Profesjonalny system montażowy
Nano-PV Solar Balcony

Zalety systemu montażowego Nano-PV Solar Balcony:
- pozwala na montaż instalacji fotowoltaicznej do balustrad z pochwytem oraz wypełnieniem ażurowym prętowym lub pełnym w postaci szyb, płyt np. HPL etc.
- umożliwia bezpieczny i estetyczny montaż podkonstrukcji do większości typów balustrad (również do balustrad z wypełnieniem z tworzywa lub szklanym, ale z wyłączeniem balustrad cało-szklanych),
- daje unikalną możliwość montażu modułów PV pod kątem około 60°, aby maksymalizować ilość produkowanej energii i zapewnić walory estetyczne wpisujące się w wymagania współżycia społecznego (w tym również ułatwienie zgody na montaż ze strony zarządcy obiektu i akceptację ze strony sąsiadów).

HOYMILES-Mikroinwerter-HMS-1000-2T-1-fazowy.png

HOYMILES Mikroinwerter HMS-1000-2T (1-fazowy)

Nowy mikroinwerter Hoymiles HMS-1000-2T posiadający mocą wyjściową do 1000W jest jednym z najlepszych inwerterów w swojej klasie, z obsługą dwóch oddzielnie działających modułów fotowoltaicznych. Każdy mikroinwerter 2T ma dwa wejścia MPPT z możliwością podłączenia po jednym module na każde wejście, co bezpośrednio wpływa na jego efektywność działania, utrzymując maksymalną wydajność w każdych warunkach pogodowych. Mikroinwertery, a tym samym podłączone do nich moduły fotowoltaiczne są monitorowane niezależnie przez system monitoringu Hoymiles za pośrednictwem dedykowanego urządzenia DTU i transmisji Sub-1G.

Moduły MONITORUJĄCE

Moduł komunikacyjny (bramka) DTU w wersji WLite i W100 Lite (3rd Gen.) WiFi Hoymiles służący do komunikacji bezprzewodowej WiFi na częstotliwości 2,4 GHz z mikroinwerterami Hoymiles w celu monitorowania systemu oraz pracy modułów fotowoltaicznych.

Specyfikacja produktu:

 • Producent i model: Hoymiles DTU-W100 Lite 3rd Gen. WiFi
 • Obsługiwana ilość paneli fotowoltaicznych: maksymalnie 4 lub 99 szt.
 • Komunikacja z internetem: WiFi (802.11b/g/n)
 • Komunikacja z mikroinwerterem: 2,4 GHz
 • Maksymalna odległość od mikroinwertera: do 150m na otwartej przestrzeni

Główne parametry użytkowe:

 • Hoymiles DTU-WLite lub DTU-W100 Lite to moduły komunikacyjne, zbierające dane z mikroinwertera za pomocą komunikacji bezprzewodowej 2.4G i wysyła je do systemu monitorowania Hoymiles, S-Miles Cloud, za pomocą technologii Wi-Fi.
 • Dzięki możliwości monitorowania do 4 lub do 99 (w zależności od wersji) paneli słonecznych, DTU w wersji Lite jest specjalnie zaprojektowany dla małych systemów PV. Użytkownicy mogą łatwo odczytywać dane i alarmy na poziomie modułu, realizować zdalną obsługę i konserwację systemu PV w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na S-Miles Cloud.
 • Monitorowanie na poziomie modułu, z maksymalnie 4 lub 99 panelami słonecznymi
 • Dane mikroinwertera i alarm w czasie rzeczywistym w S-Miles Toolkit
 • Monitoring i gromadzenie danych na poziomie modułu
 • Gotowy do użycia po podłączeniu do zasilania (plug & play)
 • Przyjazny dla użytkownika sposób prezentacji danych
 • Lokalny asystent instalacji zapewnia wysoką jakość montażu
 • Zoptymalizowania komunikacja z mikroinwerterem i serwerem, nowy system alarmowy
 • Zdalne zarządzanie systemem w S-Miles Cloud
 • Wymiary: 143×33×12,5 mm. Waga: 0,1 kg. 1,0W / Maks. 5,0W
 • Moc monitorowania: 4  lub 99 modułów PV
 • Maksymalna odległość (otwarta przestrzeń): 150m
 • Instalacja: Bezpośrednie podłączenie (port USB)

UWAGA: moduł w wersji WLITE współpracuje wyłącznie z mikroinwerterami serii HM